اطلاعات مجموعه آموزشی فراتوسعه

 

سلام به خانواده  بزرگ فراتوسعه:

ما در وب سایت فراتوسعه به آموزش مهارت‌های توسعه فردی ،ارتباطی، فن بیان، سخنرانی و هر آن چیزی می‌پردازیم که برای یک زندگی موثرتر و حرفه‌ای‌تر نیاز است. با این آموزش‌ها، هرکسی می‌تواند زندگی بهتری را تجربه کند و همچنین دنیا را به جای زیباتری برای زندگی تبدیل کند.

 چشم انداز مجموعه فراتوسعه:

در حقیقت فراتوسعه جاییه که کمک می‌کنیم با آموزشهای ساده،علمی و موثر هر کسی در هر جایی، زندگیش رو بهترکنه تا دنیا، جای بهتری برای زندگی کردن بشه.

 

فراتوسعه


“شعار مجموعه ما”

خوب زندگی کردن آموختنیست…


 

√ موفقیت چیزی نیست که شما به دنبالش بروید.بلکه موفقیت دستاوردی است که شما با شخصی که به آن تبدیل می شوید بدستش می آورید…

√ پس باید تلاش کنیم و بزرگ شویم…بزرگ فکر کنیم و از حاشیه ها دور شویم ، غر نزنیم.یک انسان بزرگ دغدغه هایش هم بزرگتر است…

√ یکی از کارهایی که باید انجام بدهیم اینه که مهارتهامون رو ارتقا بدیم. فن بیان،سخنرانی،عزت نفس و در یک کلام توسعه فردی ،مهمترین مهارتی است که یادگیری آن به ما کمک می کند زندگی با کیفیت تری داشته باشیم.

 

خدمات فراتوسعه:

  • آموزش و برگزاری دوره های کوتاه و بلند مدت توسعه فردی،سخنرانی ، فن بیان و…
  • آموزش های سازمانی ( فن بیان ، سخنرانی ، عزت نفس ، اعتماد به نفس و مهارتهای ارتباطی)
  • برگزاری کارگاه‌ها و کلاس‌های آموزشی عزت نفس ،اعتماد به نفس
  • خدمات مشاوره به سازمان های دولتی، خصوصی و اشخاص

محصولات منحصر به فرد و بومی سازی شده:

تیم فراتوسعه تلاش می‌کند محصولات با کیفیتی را در جهت رفع کمبودهای آموزشی (به ویژه آموزش‌هایی که در هیچ مقطعی از آموزش و پرورش ما وجود ندارد و ارائه نمی‌شود) مناسب با شرایط جامعه تهیه کند و به این ترتیب سطح کیفی آموزش را گام به گام در کشور ارتقا دهد. ما می دانیم که آموزش، مهم‌ترین رکن پیشرفت و تعالی یک کشور است.

 تولید محتوای منحصر بفرد بومی و رایگان:

محتوای علمی – کاربردی از کاربردی‌ترین و به روز ترین مطالب سرتاسر جهان را با شرایط کشور عزیزمان بومی سازی و منطبق کند و عمده آنها را به صورت رایگان در اختیار مردم و مخاطبین خود قرار دهد.

پروفایل کاربری:

اینجا جایی است که متعلق به شما است. برای اینکه از همه چیز با خبر باشید و همه چیز را بتوانید کنترل کنید. مشاهده کارنامه عملکرد خودتان در سایت، مرکز پیام‌ها، نوشتن و پیش نویس کردن داستان خودتان، ذخیره کردن مقالات، مشاهده همه محصولات در یک جا و غیره…! همه و همه تحت کنترل خود شماست.


رسالت ما ، موفقیت شماست

ما برای شما کلی آموزش رایگان داریم


راه های ارتباطی:

در صورتی که تمایل دارید با مجموعه فراتوسعه در ارتباط باشید کافیست با ایمیل      faratoseh@gmail.com  و  یا با شماره 09226472025 تماس بگیرید.

اینستاگرام:

کلیک کنید

فراتوسعه